افتتاح اولین نمایشگاه پوستر مجمع خیرین سلامت کشور
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

افتتاح اولین نمایشگاه پوستر مجمع خیرین سلامت کشور

نمایشگاه  پوستر مجمع خیرین سلامت با حضور سید رضا نیری دبیرکل مجمع خیرین سلامت و معاونین وی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، اولین نمایشگاه طراحی پوستر مجمع خیرین سلامت  با حضور سید رضا نیری دبیر کل مجمع خیرین سلامت ، معاونین مجمع خیرین و جمعی از هنرمندان در فرهنگسرای اندیشه تهران افتتاح شد .

در آئین افتتاح اولین نمایشگاه پوستر مجمع خیرین سلامت از بین 42 اثر رسیده 3  اثر برگزیده مورد تقدیر قرار گرفت و هدایایی به هنرمندان برگزیده اهداء شد .

همچنین در حاشیه این نشست توافقنامه اهدای 20 درصد از درآمد مجموعه درمانی دی کلینیک شهرستان ساوه  به مجمع خیرین توسط آقایان نیری به عنوان دبیر کل مجمع خیرین و دکتر موسوی خوشدل به عنوان مدیر عامل مجموعه درمانی
دی کلینیک به امضا رسید .

دبیر کل مجمع خیرین سلامت همچنین در کنفرانس خبری ضمن تسلیت به جان باختگان حجاج بیت الحرام در منا و رسالت جهان اسلام در مورد خانه خدا به سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه پاسخ گفت .

دبیرکل مجمع خیرین سلامت درباره برگزاری اولین همایش تقدیر از خیرین سلامت در ماه جاری بیان کرد : اولین همایش تقدیر از خیرین سلامت 14 مهر ماه در مشهد مقدس برگزار می شود .

وی افزود : این برای اولین بار است که حدود ۴۰۰ خیر حوزه سلامت در این همایش کشوری مورد تقدیر قرار می گیرند.

نیری تصریح کرد : سخنران این مراسم شخصیتهای برجسته نظام اسلامی و خیرین خواهند بود .

دبیر کل مجمع خیرین سلامت اظهار داشت : استفاده از ظرفیتهای خیرین سلامت در حوزه پیشگیری در دستور کار قرار دارد ولی متأسفانه به دلیل برخی ناهماهنگی های موجود در وزارت آموزش و‌ پرورش روند کار مورد انتطار ما نبوده است .

دبیرکل مجمع خیرین در مورد اقدامات انجام شده خیرین در ساخت مراکز درمانی و بیمارستان گفت: ساخت مرکز بیماران سرطانی بیرجند ، ساخت بیمارستان سل در زابل و بیمارستان کودکان تبریز از جمله مراکزی است که با کمک خیرین در حال تکمیل بوده و در برخی از پروژه ها پیشرفت خوبی حاصل شده که امید است که این اقدامات خیر افزایش یابد .

مشاور وزیر بهداشت افزود : خیری که در تبریز بیمارستان کودکان را با هزینه شخصی می سازد تمایل دارد در حوزه سلامت باز هم سرمایه گذاری کرده و هزینه های دیگری در جهت ارتقای شاخصهای درمانی هزینه نماید که این خیر  با درآمدهایی که از خارج از کشور به دست آورده قصد ساخت یک مرکز درمانی مناسب را دارد .

وی در مورد تجهیزات لازم برای مراکز درمانی ساخته شده بیان کرد : وزیر محترم بهداشت تامین تجهیزات را در بیمارستان زابل داده و امیدواریم که اگر شرایط جوی اجازه دهد بتوانیم تا بهمن ماه این بیمارستان را تکمیل کرده و بهره برداری لازم صورت گیرد.

 

 

 مصاحبه مطبوعاتی دبیر کل محترم مجمع خیرین سلامت در جمع اصحاب رسانه

 

بازدید دبیر کل محترم مجمع خیرین از آثار هنرمندان در اولین نمایشگاه پوستر

 

 تقدیر از هنرمندان برگزیده توسط دبیر کل محترم مجمع خیرین سلامت کشور

 

تقدیر دبیر کل محترم مجمع خیرین سلامت از تلاش  استاد فرزاد ادیبی در برگزاری نمایشگاه پوستر مجمع خیرین

 

نشست خبری با اصحاب رسانه با محوریت برگزاری اولین همایش تقدیر از خیرین سراسر کشور در مشهد مقدس

 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۶:۵۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان ما
گروه رضوان